تعویض روکش صندلی و چگونگی فرایند آن


تعویض روکش صندلی ها در منزل یا اداره دلایل مختلفی دارد. ممکن است روکش های صندلی شما در طول زمان بر اثر استفاده بلند مدت از بین رفته و مستهلک شده باشد. با توجه به افزایش قیمت صندلی های اداری در چند وقت اخیر تعویض و خریدن صندلی هزینه های زیادی را برای افراد به دنبال دارند. با توجه به این مسئله افراد تمایل دارند صندلی های اداری و خانگی خود را تعمیر کنند. برای آشنایی بیشتر با تعویض روکش صندلی با می توانید با ما همراه باشید.

مقاله مرتبط:

تعمیر صندلی اداری در محل با اهرا صندلی

تعمیر صندلی اداری

تعویض روکش صندلی در انواع مختلف

در حال حاضر تعویض روکش صندلی با قابلیت ها و امکانات بیشتری در مقایسه با گذشته انجام می گیرد. بهترین راه حل برای عوض کردن روکش های صندلی تماس با کارشناس یا تعمیرکار متخصص است. این افراد با مشاوره در زمینه انتخاب روکش باکیفیت و مناسب به شما کمک زیادی خواهند کرد تا با هزینه کردن مبلغ پایین صندلی های جدید و متفاوتی در محیط کار یا منزل خود داشته باشید.

در مورد جنس روکش های صندلی باید بگوییم که در دو جنس چرمی و پارچه ای وجود دارد که رویه ی صندلی های اداری براساس نوع صندلی و کیفیت آن ها قیمت گذاری می شود. این دو مدل رویه هر کدام کارایی های مختلف خود را دارند. روکش های صندلی اداری که دارای دکمه یا تکه دوزی هستند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. در صورتی که روکش های صندلی باکیفیت و مناسب انتخاب کنید می توانید تا مدت زیادی از صندلی های قدیمی خود استفاده کنید.در برخی موارد کارشناس یا تعمیر کار متخصص به شما خواهد گفت که روکش مورد نظر نیاز به تعویض ندارد لازم است که تنها روکش را تعمیر کنید.

مراحل تعویض روکش صندلی

در ابتدای امر تعمیرکار روکش صندلی مورد نظر را می شکافد و پس از آن روکش را از کفی و پشتی صندلی جدا می کنند. سپس با کمک چسب های صنعتی روکش جدید را می چسبانند. در انتها با استفاده از دستگاه های مخصوص منگنه های صندلی را به روکش متصل می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonمشاوره رایگان : 09104321698