تعمیر صندلی اداری

تعمیر-صندلی-اداری

راهنمای تعمیر صندلی اداری

تعمیر صندلی اداری:درباره تعمیر صندلی اداری چه می دانید؟ با توجه به اینکه اخیرا قیمت صندلی های اداری به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است بهترین گزینه به جای خرید صندلی تعمیر آن ها است. در حال حاضر تعمیرات صندلی اداری بین سازمان ها و شرکت های مختلف یک امر رایج به شمار می رود. تجربه نشان می دهد در صورت انتخاب یک تعمیرکار مجرب و حرفه ای مانند گروه ahra-sandali.com امکان بازگرداندن صندلی های اداری به چرخه ی استفاده را ایجاد می کند.

مزایای تعمیر صندلی اداری

در برخی موارد در شرکت ها و سازمان های مختلف تعداد زیادی صندلی وجود دارد که نیاز به تعمیرات دارند تعویض این حجم از صندلی ها مطمئنا مقرون به صرفه نخواهد بود بنابراین افراد ترجیح می دهند که گزینه ی تعمیرات را انتخاب کنند تا بتوانند در هزینه ها به میزان زیادی صرفه جویی کنند.

خدمات تعمیر صندلی اداری به بخش های مختلفی تقسیم می شوند که شامل:

  • تعمیر و تعویض فوم صندلی
  • تعمیر قطعات مختلف صندلی
  • تعمیرات مربوط به چرم و روکش صندلی ها

رنگ کاری صندلی

بیشترین مواردی که هنگام تعمیرات صندلی گزارش می شود شکستگی چرخ ها، بهم خوردن مکانیزم صندلی، پوسیدگی روکش ها، اشکال در جک هیدرولیک، لق شدن صندلی و….است.

مهم ترین مسئله ای که در زمان تعمیرات صندلی وجود دارد این است که از افراد مجرب و متخصص کمک بگیرید تا تشخیص درستی داشته باشند و از بهترین قطعه ها جهت تعمیر استفاده کنند.

در برخی از موارد تعمیرات مربوط به صندلی در محل صورت می گیرد که در این موقعیت نیاز به جا به جایی و حمل صندلی ها نیست. با توجه به اهمیت ساختار ارگونومیک صندلی های اداری و تاثیر آن بر روی سلامتی افراد باید این امر را به دست افراد متخصص بسپارند.

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم استفاده ی دراز مدت امکان دارد که آسیب هایی را برای صندلی ها در بر داشته باشد. تعمیر این نوع صندلی باعث می شود که کاربران یک صندلی اداری جدید داشته باشند. تعمیرات  این نوع صندلی به عنوان معدود سرویس هایی است که در صورت انجام صحیح فرایند افراد می توانند بدون صرف هزینه های زیاد یک صندلی سالم و قابل استفاده داشته باشند. یکی از مهم ترین موارد برای تعمیرات صندلی های اداری تعمیر جک ها است. با توجه به اینکه افراد ساعات زیادی را بر روی صندلی های اداری می گذرانند رعایت استانداردها در حین تعمیر بسیار حائز اهمیت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonمشاوره رایگان : 09104321698